Prawa autorskie


Forum Carex podlega ochronie praw autorskich. Wszelkie ilustracje i teksty są materiałami stworzonymi na potrzeby strony lub zapożyczonymi za zgodą od osób postronnych i są własnością ich autorów. Kod źródłowy forum także podlega ochronie praw autorskich, a skrypty zawarte na łamach forum są twórczością ich autorów i należą do nich, zakazuje się ich kopiowania i używania w jakikolwiek sposób niezgodny z polityką praw autorskich, bez zgody ich autora. Kopiowanie całości lub fragmentów forum jest surowo zabronione. Aby skorzystać z danego materiału stworzonego dla Carex należy skontaktować się z administracją za pomocą formularza kontaktowego. Jeżeli Twoja własność, tekst, ilustracja lub jakikolwiek inny twór znalazł się na Carex, bez Twojej zgody, skontaktuj się z administracją za pomocą formularza kontaktowego. Tekst oparty o ustawę praw autorskich z dnia 4 lutego 1994 roku, wszelkie ustępstwa od zawartych powyżej wymagań uznawane są jako złamanie poszczególnych paragrafów kodeksu prawnego i mogą zakończyć się rozprawą sądową.

Na Carex występują również twory i wymysły, które nie są własnością na wyłączność. Przykładem mogą być pomysły czy też ogólnodostępne skrypty, lecz nie tylko. Wysil się i sam coś wymyśl, zamiast kopiować! Pamiętaj, to co znajduje się na innej witrynie, najpierw zaistniało na Carex, gdyż autorzy kreujący ideę owego PBF, nie dopuszczają się kradzieży i dysponują innowacyjnymi rozwiązaniami, doceniając pracę innych twórców i wiedząc ile oni poświęcają rozwijając swoje pomysły. Jeżeli zauważyłeś na innej witrynie rozwiązanie, który istniało już wcześniej na Carex, poinformuj nas o tym!

Pamiętaj! Kradnąc jakikolwiek materiał zawarty na Carex (i nie tylko) okazujesz bezwarunkowy brak szacunku dla jego autora! Pomyśl jak Ty odczułbyś tego rodzaju sytuację, stojąc po stronie okradzionego!
Przykładowy tekst oraz link. Menu
Carex Carex Carex Carex Carex
ˆ 2010-2012 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości forum zabronione!
Oprawa graficzna: Arel, Marox.
Oskryptowanie: Kleer, Michał Harężlak.
O nas | Regulamin | Prawa autorskie | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl