Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

Tekst alternatywny


Nieznajomość poniższego regulaminu nie zwalnia Cię z konsekwencji ponoszących za złamanie jakiegokolwiek paragrafu.

Rejestrując się na Carex wyrażasz zgodę na poniższe zasady serwisu.

Gdy nastąpi jakiekolwiek złamanie poniższych paragrafów konto użytkownika następuje natychmiastowej banicji. Więcej informacji o temacie związanym z banicją i ostrzeżeniami znajdziesz tutaj

Regulamin serwisu zawsze może ulec edycji dlatego zalecane jest sprawdzanie poczty elektronicznej ponieważ administracja informuje o zmianach zaistniałych w regulaminie. Nieznajomość edytowanych zasad forum nie zwalnia Cię z kary postępowania.

Postanowienia ogólne:

1. Rejestrując się na Carex wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r.) w postaci adresu ip, adresu poczty elektronicznej. Administracja serwisu NIE PONOSI odpowiedzialności karnej związku z sytuacją, której to sam użytkownik jest sobie winien, gdyż nie zapewnił sobie dostatecznej anonimowości na serwisie.
2. Administracja serwisu nie ponosi kary za umieszczane poprzez użytkowników treści niezgodnych z prawem polskim. Rejestrując się w serwisie ponosisz pełną odpowiedzialność karną za umieszczane przez Ciebie treści w postaci multimedialnej czy też tekstowej.
3. Na całym serwisie panuje zakaz umieszczania treści pornograficznych, rasistowskich czy też innych całkowicie niezgodnych z prawem rzeczypospolitej polskiej.
4. Cała zawartość treści serwisu podlega ochronie praw autorskich. Rozpowszechnianie oraz kopiowanie lub w jakikolwiek inny sposób przetwarzanie danych z serwisu carex.pun.pl bez zgody administracji jest surowo zabronione!
5. Rejestracja na forum jest całkowicie darmowa. Użytkownik nie jest narażony na jakiekolwiek problemy finansowe rejestrując się na serwisie Carex.
6. Na forum mogą rejestrować się osoby tylko i wyłącznie, które przekroczyły trzynasty rok życia. Jedynym wyjątkiem osób poniżej wyznaczonego wieku mogą być osoby dojrzałe.
7. Dyskryminowanie oraz nietolerowanie innych użytkowników na forum jest surowo zabronione! Należy pamiętać iż każdy człowiek ma swój własny światopogląd, religię oraz osobowość - te wszystkie cechy należy szanować bez względu na wszystko. Nieprzestrzeganie tegoż to paragrafu kończy się natychmiastową banicją konta
8. Rejestrując się w serwisie jesteś zobowiązany do zachowania klimatu oraz miłej atmosfery w grze jak i w każdym zakątku forum. Psując klimat oraz atmosferę psujesz jednocześnie swą reputację i limit ostrzeżeń. Tenże paragraf zalicza się do zakazu spamowania oraz tzw. "trollowania".
9. Użytkownik jest zobowiązany do poinformowania administracji z związku z jego nieaktywnością na forum. Po dwóch tygodniach konto, które nie zostało zgłoszone do tymczasowego urlopu zostaje dezaktywowane przez administrację. 10. Na forum istnieje całkowity zakaz używania wulgaryzmów oraz przekleństw. Mogą być one używane lecz muszą zawierać cenzurę oraz nie może ich pojawiać się zbyt wiele.
11. Rejestrując się na Carex nie można posiadać kliku kont. Administracja sprawdza bazę danych adresów ip - jeśli będą dwa takie same konto zostaje zbanowane. Rozumiemy też, że z jednego komputera mogą korzystać dwóch użytkowników - w tym celu należy powiadomić o tym administrację oraz zapoznać się z regulaminem dla wspólnego łącza internetowego.

Profil:

12. Nick postaci musi być przede wszystkim klimatyczny, nie może zawierać znaków ani też cyfr lub innych znaków obcych.
13. Sygnatura/podpis nie może zawierać treści promującej innej strony bądź stron, marki produktów i innych rzeczy marketingowych. Użytkownik jest również zobowiązany z jak maksymalnym streszczeniem treści zawartej w podpisie aby nie przeszkadzać innym użytkownikom serwisu.
14. Zalecane jest używanie domyślnych opcji wprowadzonych na forum. Edytowanie ustawień dla potrzeb własnych nie jest zabronione, jednakże może spowodować utratę estetyczności oraz całokształtu serwisu.

Awatar:

15. Awatar musi posiadać wymiary nie większe jak 350x350 oraz jego waga nie może przekraczać 14KB. Zalecanie jest również używanie formatu pliku ".png", który zapewnia najlepszą jakość grafiki. 16. Użytkownik nie jest zobowiązany do posiadania awatara lecz w ramach estetyczności oraz klimatu może dostać dostateczną pomoc związku z awatarem na tej stronie.
17. Awatar musi być klimatyczny oraz musi zawierać podstawowe zasady etyki. Niedozwolone są w nim umieszczanie treści niezgodnych z podstawowymi zasadami etyki oraz prawem polskim.

Administracja:

18. W skład administracji wchodzą grupy użytkowników posiadające dostęp do panelu administracyjnego (MG, Koderzy, Moderatorzy).
19. Administracja ma prawo do edytowania postów użytkownika.
20. Każdy użytkownik wchodzący w skład administracji forum jest zobowiązany do używania własnego niepowtarzalnego "koloru moderatorskiego", którym upomina lub daje rady innemu użytkownikowi serwisu.
21. Administracja ma prawo do edytowania profilu użytkownika w jakikolwiek sposób.
22. Administracja ma prawo w każdej porze do zbanowania lub wystawienia ostrzeżenia na konto danego użytkownika, który złamał jakąś zasadę w regulaminie.

Użytkownicy:

23. Użytkownik jest zobowiązany do podania prawidłowego adresu email oraz regularnego sprawdzania poczty elektronicznej, gdyż posłuży to jako kontakt między administratorem a użytkownikiem.
24. Użytkownik ma prawo do własnego zdania oraz przeciwstawienia się administracji lecz tylko wtedy gdy zostanie to poparte sensownymi argumentami.
25. Użytkownik ma prawo do odbanowania jego konta tylko wtedy gdy został on niesłusznie oskarżony.
26. Użytkownik ma prawo uzyskać pomoc od administracji oraz całej społeczności serwisu.

Postanowienia końcowe:

27. Administracja serwisu zabrania sobie wykorzystywania dla własnych potrzeb tworów wymyślonych przed społeczność serwisu.
28. W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy tutaj.

---

Dziękujemy za przeczytanie powyższego regulaminu.

-

Ostatnia edycja: 2 października, 2011 roku.
Przykładowy tekst oraz link. Menu
Carex Carex Carex Carex Carex
ˆ 2010-2012 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zawartości forum zabronione!
Oprawa graficzna: Arel, Marox.
Oskryptowanie: Kleer, Michał Harężlak.
O nas | Regulamin | Prawa autorskie | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl